sowie

Oferty pracy Legnica, praca w Legnicy i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: KIEROWCA
2021-05-14 12:34:11

Numer: StPr/21/0659
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Poznańska 29F, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: przewóz towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 24.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN [System czasu pracy]: równoważny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca ciągnika siodłowego
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze branżowe
Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. C + E,2 lat pracy w zawodzie
Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
uprawnienia spełniające wymogi kierowcy samochodu ciężarowego

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Firma TRANSMAL-MOT Jacek Malinowski
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Poznańska 29F, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu: Jacek Malinowski
Numer telefonu: 508134553
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt osobisty lub telefoniczny: 508 134 553.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania: 12.05.2021
Data aktualizacji: 12.05.2021
Data ważności: 01.06.2021
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 12.05.2021

Data ważności oferty: 13 czerwiec 2021