sowie

Oferty pracy Legnica, praca w Legnicy i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
2021-05-14 11:28:18

Numer: StPr/21/0650
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: montowanie instalacji fotowoltaicznej u klienta na dachu lub na gruncie, pakowanie materiału i sprzętu potrzebnego do instalacji na busa dostawczego, montaż tras kablowych, wykonanie przekopu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: nie dotyczy
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu: 150
Data rozpoczęcia: 17.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN [Umowa zlecenie]: na 1 rok
System wynagradzania: nie dotyczy
Zawód: monter urządzeń energetyki odnawialnej
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie: podstawowe
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: praca na wysokości, praca w zespole, podnoszenie ciężkich elementów

DANE PRACODAWCY

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Adres: Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu: Sylwia Majgier
Numer telefonu: 767225230
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferta pracy tylko dla osób zarejestrowanych w PUP - wymagane jest wydanie skierowania przez pośrednika pracy.

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 3 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania: 10.05.2021
Data aktualizacji:
Data ważności: 17.05.2021
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 10.05.2021

Data ważności oferty: 13 czerwiec 2021