sowie

Oferty pracy Legnica, praca w Legnicy i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: PRACOWNIK OCHRONY
2021-05-14 12:21:45

Numer: StPr/21/0657
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Ochrona mienia i osób, patrolowanie obiektu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 11.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN [Rozkład czasu pracy]: 06: 00-18: 00, 18: 00-06: 00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Impuls Sp. z o.o.
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Jaworzyńska 261, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu: Piotr Misztal
Numer telefonu: 668 630 258
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt telefoniczny: 668 630 258.

Rozmowy z kandydatami odbędą się według ustaleń telefonicznych:
Legnica, ul. Jaworzyńska 261.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: telefon

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 10 w tym dla niepełnosprawnych: 10
Data dodania: 11.05.2021
Data aktualizacji:
Data ważności: 10.08.2021
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 11.05.2021

Data ważności oferty: 13 czerwiec 2021