sowie

Oferty pracy Legnica, praca w Legnicy i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA
2021-05-14 12:19:13

Numer: StPr/21/0658
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Wjazdowa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów (konta, kredyty i depozyty)
• obsługa kasowo-dysponencka
• budowanie długofalowych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowywanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
• sporządzanie dokumentacji

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 24.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN [Praca na okres próbny]: 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie branżowe
Umiejętności i uprawnienia:
Obsługa klienta
Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
mile widziane: doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Bank Spółdzielczy w Legnicy
Adres www: http: //www.bslegnica.pl Otwiera się w nowym oknie
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Wjazdowa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Zataj
E-mail: agnieszka.zataj@bslegnica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt e-mailowy: agnieszka.zataj@bslegnica.pl
Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: e-mail

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania: 11.05.2021
Data aktualizacji:
Data ważności: 31.05.2021
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 11.05.2021

Data ważności oferty: 13 czerwiec 2021