sowie

Oferty pracy Legnica, praca w Legnicy i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - W MAGAZYNIE
2019-07-05 14:49:07

Numer: StPr/19/1125
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

 WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Ochorna obiektu magazynw Carreffour w Legnicy
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160
Data rozpoczęcia:
01.07.2019
Wynagrodzenie brutto:
14,7 - 18 PLN Zatrudnienie na okres próbny w ramach umowy zlecenia. Istnieje możliwość zatrudnienia po okresie próbnym na umowę o prace. Wnagrodzenie od 14,70-18,00 netto. Miejscepracy Legnica - C.H. Carreffour
System wynagradzania:
nie dotyczy
Zawód: pracownik
ochrony fizycznej
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

WYMAGANIA

Wykształcenie:
-zasadnicze zawodowe
Inne wymagania:
-Dyspozycyjność, niekaralnosć, ksiązeczka sanitarno - epidemiologiczna

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: SOLID SECURITY Sp. z o.o.
Krótki opis działalności gospodarczej:
Nr KRAZ:
Adres www:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Postępu 17, 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Osoba do kontaktu:
Justyna Malarczyk
Numer telefonu:
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
I kontakt telefoniczny 691 360 982 w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Termin: I kontakt telefoniczny 691 360 982 w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania:
28.06.2019
Data aktualizacji:
Data ważności:
27.09.2019
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia:
28.06.2019

Data ważności oferty: 4 sierpień 2019