sowie

Oferty pracy Legnica, praca w Legnicy i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: ZAOPATRZENIOWIEC
2019-07-03 12:00:29

Numer: StPr/19/0564
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

 WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: codzienne zaopatrzenie sklepu w towar
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Data zakończenia pracy: 01.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN praca w Złotoryi w godz od 07:00 do 15:00 , praca w dni wolne, na pełny etat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: zaopatrzeniowiec
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

WYMAGANIA

Wykształcenie:
-zasadnicze zawodowe
Umiejętności i uprawnienia:
umiejętność obsługi kasy fiskalnej

DANE PRACODAWCY

Krótki opis działalności gospodarczej: Karta pracodawcy G- 557
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Adres: al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat:
złotoryjski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Urszula Zielińska
Numer telefonu:
768779242
urszula.zielinska@pup.zlotoryja.pl
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 1 rok pracy w zawodzie sprzedawcy lub pokrewnym, umiejętność obsługi kasy fiskalnej

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania: 25.06.2019
Data aktualizacji: 28.06.2019
Data ważności: 25.07.2019
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia:
25.06.2019

Data ważności oferty: 2 sierpień 2019